Připojte se k nám

Máte zájem připojit se k projektu BALÍČEK PRO RADOST?

Kontaktujte nás do zprávy na facebookové stránce Balíček pro radost nebo na email: balicekproradost@seznam.cz

Školy a školky:

máte-li zájem se připojit k našemu projektu, v rámci školního zařízení, zvažte, zda můžete ve své škole vytvořit sběrné místo. Napište nám, zavolejte, poradíme, pomůžeme, pošleme Vám plakáty, letáčky pro rodiče. Oslovte děti, zda by s rodiči připravili balíčky, a doručili je do Vaší školy. My si je vyzvedneme v domluvený termín. Prosíme o průběžné informování aktivního počtu balíčků.

Školy se kterými spolupracujeme přizpůsobily se svými žáky výtvarné programy a vyrobily mnohé roztomilé pozdravy a předměty, které jsme vložili do balíčků.

Dobrovolník:

máte-li zájem se připojit k našemu projektu jako dobrovolník,  který osloví své kolegy, přátele a vytvoří ze svého zázemí (domeček, byt, kancelář) sběrné místo, budeme se těšit na spolupráci. Uvítáme, bude-li to možné, abyste nám v domluvený termín balíčky přivezli. Prosíme o průběžné informování aktivního počtu balíčků. Dále hledáme řidiče na převoz balíčků, včetně vozidla, vlastních zdrojů v podobě čerpacích hmot a trošky fyzičky na přenos balíčků, dáme Vám vědět a domluvíme se, zda by Vám to v daný čas vyhovovalo.

Koordinátoři:

Jste z jiného města než je naše základna a máte zájem věnovat svůj čas a inspirovat se naším projektem? Máte možnost si vytvořit ve svém okolí svou základnu? Napište nám, zavolejte, poradíme, pomůžeme, pošleme Vám plakáty, letáčky do škol, oslovíme zařízení ve vašem okolí, kde balíčky předáte a rádi pustíme Balíček pro radost do světa. 

Pro sponzory, firmy:

máte-li zájem se připojit k našemu projektu formou sponzorského daru můžete jej podpořit darováním předmětů, které přibalíme do balíčků. Je-li to ve Vašich možnostech, nebo máte-li návrh na jinou formu sponzorství, těšíme se na spolupráci. Odměnou Vám bude poděkování a zmínění se o Vás jako o partnerovi našeho projektu.

Vážíme si toho, že se chcete k nám připojit.

© Patron projektu pro rok 2023 Junák - český skaut, okres Ostrava - město, z. s.

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!